BİZ KİMİZ?

TÜRSAB üyesi A grubu seyahat acentası olan Turmod Turizm bireysel ve kurumsal seyahat çözümleri, kongre,toplantı, organizasyon ve incoming alanlarında hizmet vermektedir.

2007 yılından beri birçok başarılı projeye imza atan firmamız , sektöründe her zaman profesyonelliği ve misafir memnuniyetini ön planda tutarak, sonuç odaklı ve değişimleri takip ederek dinamik, güçlü bir takım ile çalışmalarını sürdürmektedir.

TURMOD, sektöründe yüzlerce başarılı organizasyona imza atmış olan deneyimli bir kuruluştur.

Kalite Politikamız

Kaliteyi ve markalaşmayı sabit kılarak sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan ve müşterilerine verdiği güven açısından sektöründe lider bir kuruluş olmayı hedefleyen bir firma olarak amacımız müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak Hizmetleri çağımızın slogan doğrultusunda ‘’kazan kazan ‘’prensibiyle sunmaktır.

TURMOD ekibi olarak ana ilkemiz süreç yaklaşımıyla,sürekli olarak başarılı ve sıfır hatalı yol almaktır.

Vizyonumuz

Globalleşen dünyanın zorlu rekabet koşullarına hızla uyum sağlayan, inovasyonda sürdürülebilirliğe odaklanarak ve rekabette farklılık yaratarak sektöründe uluslararası dünya şirketleri arasına girmektir.

Misyonumuz

Yaratıcı yaklaşımımız, öncü girişimci ruhumuz ile değerlerimize bağlı kalarak, kaliteden ve hizmetten ödün vermeden daima en iyi olmak hedefi ile, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Vizyonu; Turmod’un insan kaynakları politikasının hedefi, turizm sektöründeki öncü ruhunu içinde taşıyan, takım çalışması yapabilen, verimliliği yüksek ,motivasyonu ve global vizyonu ile elemanlar yetiştirerek ülkemize ve turizm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamıştır. Turmod, Global bir şirket olma yolunda müşteriye en iyi ve en kaliteli hizmeti, kurumun değer ve inançlarıyla bağdaştırıp, ekip çalışması faktörlerine inanmakta ve insan gücü kaynaklarını en etkin şekilde kullanmayı amaçlamıştır.